Prepnúť na plnú verziu
SlovakNHL.sk
Poznáme dizajn dresov pre Zápas hviezd NHL! + video
Deň po zverejnení zostáv pre tohtoročný zápas hviezd odhalila NHL dizajn dresov, ktoré budú hráči počas exhibície nosiť.

Špeciálne sady dresov odkazujú nielen na 100. výročie vzniku kanadsko-americkej súťaže, ale aj na 50. výročie založenia klubu Los Angeles Kings. Práve na jeho štadióne, v Staples Center, sa v dňoch 28. a 29. januára uskutoční Víkend hviezd.

Hráči Výberu Pacifickej divízie si oblečú dres čiernej a sivej farby, Atlantická divízia bude mať zlaté dresy, Centrálna fialové a Metropolitná bielo-sivé.

Pás desiatich hviezd v spodnej časti dresov predstavuje 10 dekád, teda 100 rokov existencie NHL. Ďalšie štyri hviezdy na štucniach reprezentujú štyri divízie. Na pravom ramene je nášivka s logom zápasu hviezd.

Farby dresov sú presné také, aké používali Kings počas 50 rokov existencie. Vzory s hviezdami sú inšpirované dresmi zo zápasov hviezd medzi rokmi 1989 a 1991.

Páčia sa vám?- 11.01.2017, Marián Masaryk
Komentáre k článku (2) ⇓
Archív článkov »
© 2005 - 2018 SlovakNHL.sk   |   Osobné údaje · Cookies
Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.TOPlist
Prepnúť na plnú verziu