Prepnúť na plnú verziu
SlovakNHL.sk
Minnesota chce získať útočníka. Nie však za každú cenu
Tím Minnesota Wild je na pohodlnom druhom mieste Centrálnej divízie s osembodovým náskokom pred St. Louis a dvoma zápasmi k dobru. Ak sa tak do konca prestupovej uzávierky odhodlá k výmene, bude to preto, aby si zvýšil šance v play-off.

Tím zo St. Paul už má aj identifikovanú oblasť, v ktorej by sa chcel do 1. marca zlepšiť. Pierre LeBrun z televízie ESPN tvrdí, že Wild sa snažia získať posilu do útoku. Na úkor defenzívy to však neurobia.

„Nevymenia obrancu preto, lebo chcú byť v lepšej pozícii na rozširovacom drafte,“ prezradil LeBrun. „Áno, chcú sa posilniť, chcú získať útočníka, ale nemyslím si, že to bude na úkor jedného z ich dobrých obrancov.“

Sila Minnesoty vychádza z obrany a bránkoviska, čo sa odzrkadľuje na tom, že s priemerom 2,13 inkasovaného gólu na zápas je druhým najlepším tímom NHL. Ani z ofenzívneho hľadiska to však nie je vôbec zlé. S priemerom 3,13 streleného gólu na zápas je tím štvrtý.

- 11.01.2017, Jozef Struhár (Hymy)
Komentáre k článku (4) ⇓
Archív článkov »
© 2005 - 2018 SlovakNHL.sk   |   Osobné údaje · Cookies
Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.TOPlist
Prepnúť na plnú verziu