Prepnúť na plnú verziu
Tímové novinky
26. 02. - lak - Brankár Jeff Zatkoff bol v sobotu poslaný do tímu Ontario Reign z nižšej AHL. V tejto sezóne odchytal 13 zápasov, v ktorých si pripísal len dve výhry. Zneškodnil len 87,9 % striel a v priemere inkasoval 2,94 gólu na zápas.
26. 02. - pit - Na Heinz Field v Pittsburghu sa v sobotu ukázali aj skutočné tučniaky:
26. 02. - buf - Sabres v sobotnom zápase proti Coloradu privítali naspäť v zostave dvojicu útočníkov. Zemgus Girgensons (stredná časť tela) odohral 15 a pol minúty so ziskom asistencie a piatich striel po sedemzápasovej absencii, Sam Reinhart (chrípka) 20 minút s gólom, troma strelami a štyrmi „mínuskami“ po dvojzápasovej absencii.
26. 02. - pit - Obranca Justin Schultz odohral niečo cez 24 minút vo svojom prvom zápase po otrase mozgu, ktorý si vyžiadal trojzápasovú absenciu. Proti Philadelphii zaznamenal jeden strelecký pokus. Naposledy odohral viac ako 24 minút 24. januára (25:55).
25. 02. - lak - Brankár Jeff Zatkoff prežil na waiver listine 24 hodín, ale zatiaľ nebude poslaný na „farmu“. Podľa Jona Rosena zotrvá v prvom tíme Kings pravdepodobne až dovtedy, kým nebude Jonathan Quick pripravený robiť aspoň náhradníka. John Hoven tvrdí, že by Quick mohol chytať už v sobotu, ale žiadne renomované médiá to nepotvrdili a o ničom ešte neinformoval ani tím.
25. 02. - njd - Obranca Seth Helgeson bol umiestnený na waiver listinu nechránených hráčov. V tejto sezóne odohral v NHL deväť zápasov, v ktorých zaznamenal gól, dva plusové body a 15 trestných minút. Prvú šancu v tejto sezóne dosal v decembri a naposledy hral 12. februára.
24. 02. - chi - Chicago podpísalo dvojročnú dvojcestnú zmluvu s brankárom Jeffom Glassom, ktorý nikdy nechytal v NHL. Po úspešnom pôsobení v KHL sa v lete vrátil do zámoria a dohodol sa na pôsobení v tíme Toronto Marlies z AHL. V januári tím opustil a rýchlo po ňom siahol tím Rockford IceHogs, ktorý je „farmou“ Blackhawks. V jeho drese mal bilanciu 5-4-0 s 91,7% úspešnosťou zákrokov.
24. 02. - bos - Obranca Joe Morrow, ktorý nehral od 22. januára, bol poslaný na kondičný pobyt do Providence. V tejto sezóne odohral len 17 duelov. Do záložného tímu putoval aj center Austin Czarnik, ktorý sa zotavil zo zranenia dolnej časti tela.
23. 02. - edm - Oscar Klefbom strelil v stredu svoj 11. gól v sezóne a má nábeh na 14. Ak by ich toľko strelil, bol by to najväčší počet gólov obrancu Oilers od ročníka 2008/09, keď Sheldon Souray vsietil 23 gólov. Za ostatných 17 sezón by viac gólov mal okrem Souraya na konte už len Marc-Andre Bergeron – 15.
23. 02. - nyi - Center Connor Jones podpísal ako nedraftovaný voľný hráč s Islanders jednoročnú dvojcestnú zmluvu. Dvadsaťšesťročný Kanaďan už v druhej sezóne pôsobí v tíme Bridgeport Sound Tigers z AHL, ktorý je „farmou“ Islanders. V aktuálnej sezóne zaznamenal 5 gólov a 12 asistencií v 47 dueloch.