Prepnúť na plnú verziu
SlovakNHL.sk
Ruff chce vidieť u hviezdneho Seguina zlepšenie
Tyler Seguin vedie Dallas a je siedmy v kanadskom bodovaní NHL. Hviezdny útočník bol v utorok dokonca nominovaný do Zápasu hviezd. Napriek tomu však s ním tréner Lindy Ruff nie je úplne spokojný.

Dvadsaťštyriročný rodák z ontárijského Bramptonu odohral v tejto sezóne 42 zápasov, v ktorých nazbieral 41 bodov za 15 gólov a 26 asistencií. Ruff však verí, že po hernej stránke má ešte stále rezervy.

„Moja konverzácia s ním prebehla takto: ‘Máš v sebe ďalší prevodový stupeň? Videl som ťa hrať už na vyššom stupni a chcem ho u teba vidieť znova.’ Má toho v sebe viac, viem, že má. Niekedy sledujem jeden zápas dva až trikrát a vidím situácie, ktoré sa menili v zlato, ale teraz sa menia skôr na striebro či bronz. Myslím si, že má v sebe ešte stále malú rezervu, vďaka ktorej sa ešte môže zlepšiť,“ povedal Ruff pre Dallas Morning News.

To, že Ruff od svojej hviezdy chce viac, je pochopiteľné. Stars totiž zatiaľ zažívajú ročník, ktorý je po minuloročnom ovládnutí Západnej konferencie sklamaním. Vlani tím získal 109 bodov, teraz má nábeh na 84. Momentálne je mimo postupových pozícií.

- 11.01.2017, Jozef Struhár (Hymy)
Komentáre k článku (2) ⇓
Archív článkov »
© 2005 - 2018 SlovakNHL.sk
Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.TOPlist
Prepnúť na plnú verziu