Prepnúť na plnú verziu
SlovakNHL.sk
Po trápení a suchotách sa Boedker tešil z hetriku + video
K utorkovému víťazstvu San Jose 5:3 nad Edmontonom prispel veľkou mierou aj útočník Mikkel Boedker, ktorý strelil tri góly, aby oslávil svoj štvrtý hetrik v kariére.

Dvadsaťsedemročný Dán strelil v jednom zápase toľko gólov, koľko ich mal na konte po prvých 39 dueloch. V ostatných dvoch skóroval štyrikrát, pričom v tom predošlom ukončil suchoty trvajúce od 1. novembra.

„Toto je to, čo od neho potrebujeme. Aj pred Vianocami hral dobre a my sme vedeli, že podobné zápasy nakoniec prídu. Potrebujeme ho a veríme, že druhú polovicu ročníka bude mať vydarenú,“ povedal pre AP tréner Pete DeBoer.

Boedker svoju cestu za hetrikom začal už v druhej minúte zápasu a „nažhavil“ sa už vo svojom prvom striedaní. Ďalšie dva góly pridal v druhej tretine, do ktorej Sharks vstupovali s tesným vedením 2:1. Po nej viedli 4:1.

„Keď strelíte gól počas prvého striedania, tak sa budete cítiť dobre celý zápas. Dnes mi to vyšlo. Tri dobré góly. Pri trápení a pri nízkej produktivite vždy pociťujete tlak. Teraz musím od seba očakávať, že budem naďalej robiť veci, ktoré sa odo mňa očakávajú,“ skonštatoval Boedker.- 11.01.2017, Jozef Struhár (Hymy)
Komentáre k článku (0) ⇓
Archív článkov »
© 2005 - 2018 SlovakNHL.sk
Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.TOPlist
Prepnúť na plnú verziu